Najlepsze lokaty krótkoterminowe do 2 miesięcy w styczniu 2019 roku


Lokaty krótkoterminowe w Getin Banku.

Najlepszą lokatą krótkoterminową do dwóch miesięcy w styczniu 2019 roku jest lokata mobilna jaką oferuje Getin Bank. Jest to lokata z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 4% w skali roku. Jest to oprocentowanie stałe. Możemy ją założyć na okres dwóch miesięcy i to bez konieczności zakładania w banku konta osobistego. Jedyne co trzeba mieć to dostęp do bankowości elektronicznej Getin Banku. Lokatę można założyć jedynie raz i tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Na lokatę można wpłacić dowolne środki w wysokości od 500 złotych do maksymalnie 20 000 złotych. Odsetki odnawialne są na koniec okresu, a sama lokata ma charakter odnawialny. Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci banku. Druga z lokat krótkoterminowych jaką proponuje Getin Bank to e-lokata tradycyjna z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,7% w skali roku. Jest to lokata dwumiesięczna jaką założymy dysponując kwotą od 500 złotych. Depozyt możemy założyć bez konieczności posiadania w banku konta osobistego. Bank gwarantuje nam stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty z kapitalizacją odsetek na koniec okresu rozliczeniowego. Ta lokata również ma charakter lokaty odnawialnej. Można ją założyć przez internet, a jej zerwanie przed czasem skutkuje utratą zgromadzonych odsetek. Getin Bank proponuje tą samą lokatę w wersji tradycyjnej jaką można założyć telefonicznie lub udając się do oddziału banku. Pozostałe parametry lokaty łącznie z oprocentowaniem są jednakowe jak w przypadku e-lokaty.

Lokaty krótkoterminowe w Noble Banku.

W ofercie Noble Banku najdziemy lokatę mobilną z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 4% w skali roku. Można na nią wpłacić od 500 złotych do maksymalnie 20 000 złotych. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie w banku konta osobistego lub Private Banking. Oprocentowanie na lokacie jest stałe, a kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu. Jest to lokata odnawialna. Jeden klient może założyć tylko jeden taki depozyt i jeżeli zerwie go przed czasem utraci wszystkie odsetki jakie udało mu się zgromadzić. Ten sam bank oferuje klientom lokatę tradycyjną z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Można ją założyć dysponując kwotą od 500 złotych. Tutaj również trzeba założyć konto bankowe. Mamy gwarancję stałego oprocentowania z kapitalizacją odsetek na koniec. Możemy założyć lokatę w oddziale, przez telefon lub przez internet. Zerwanie depozytu skutkuje utratą odsetek.

Lokaty krótkoterminowe w Lion’s Banku.

Pierwsza z lokat jakie znajdziemy w ofercie Lion’s Banku to lokata Desire. Kwota minimalna potrzebna do założenia tego depozytu to 10 000 złotych, a maksymalna 1 mln złotych. Jest to lokata miesięczna bez konieczności zakładania konta osobistego. Warunkiem otrzymania takiego oprocentowania na lokacie jest wpłata na nią nowych środków. Oprocentowanie lokaty jest stałe, mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci, a kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu rozliczeniowego. Jeżeli nie wpłacimy na lokatę nowych środków jej oprocentowanie spadnie do 0,5% w skali roku. Zerwanie lokaty skutkuje utratą odsetek. Ten sam bank ma w ofercie lokatę miracle w dwóch wersjach. Pierwsza to lokata dwumiesięczna bez konta z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,35% w skali roku, a druga lokata miesięczna z oprocentowaniem 1,3% w skali roku. Każdą z lokat można założyć bez konieczności otwierania w banku konta osobistego, ani też bez konieczności korzystania z innych produktów banku.

Komentarze zostały wyłączone.