Lokata 2000 złotych na pół roku


Nest Lokata Witaj.

Mamy dwa tysiące złotych i chcemy je powiększyć. Chyba najbezpieczniejszym sposobem będzie wpłacenie tej sumy na lokatę. Ofertę znajdziemy między innymi w Nest Banku. Sprawdźmy parametry Nest Lokaty Witaj. Wpłacając tutaj nasze dwa tysiące złotych na pół roku, przy oprocentowaniu 4% uda nam się zarobić 31,96 złotych. W ramach oferty Nest Lokata Witaj możemy założyć lokatę na kwotę old tysiąca złotych do dziesięciu tysięcy złotych i to za pośrednictwem internetu. Jest to propozycja jaką bank przygotował dla nowych klientów, ale muszą oni założyć w banku konto osobiste. Mamy gwarancję stałego oprocentowania i kapitalizacji odsetek na koniec okresu. W ramach oferty możemy założyć jedną taką lokatę, a zerwanie jej przed czasem wiąże się z całkowitą utratą odsetek. Nasze oszczędności są jednak objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Lokaty w Banku Pocztowym.

Bank Pocztowy oferuje nam Lokatę MIDI. Wpłacając tutaj nasze dwa tysiące złotych na okres sześciu miesięcy bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 2,4%. Takim sposobem zarobimy 19,44 złote. W ramach tej oferty możemy wpłacić na lokatę minimum pięćset złotych. Mniejsze kwoty nie są brane pod uwagę. Bank Pocztowy kieruje tą ofertę do swoich nowych klientów. Można założyć lokatę online lub w oddziale banku, ale konieczne jest założenie konta. Mamy gwarancję stałego oprocentowania z kapitalizacją odsetek na koniec okresu lokaty. Lokatę można co prawda zerwać przed czasem, ale całkowicie utracimy zgromadzone na koncie odsetki. Nasze pieniądze są objęte gwarancją BFG. Bank Pocztowy ma w swojej ofercie jeszcze inne rodzaje lokat, ale lokata MIDI cieszy się największą popularnością.

Idea Bank jest bankiem jaki w swojej ofercie ma chyba najwięcej ofert lokat ze wszystkich banków. Jedną z popularniejszych jest Lokata Cloud z oprocentowaniem 2,4%. Lokując na nią nasze środki pieniężne w wysokości dwóch tysięcy złotych na okres pół roku uda nam się zarobić 19,17 złotych. W ramach tej lokaty możemy zdeponować środki pieniężne w wysokości od pięciuset złotych do miliona. Rozpiętość jest ogromna przez co wiele różnych klientów ma możliwość skorzystania z tej oferty. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku, ale pod warunkiem, że założą w banku konto osobiste. Dużym udogodnieniem podczas zakładania lokaty jest to, że można ją założyć online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego, a oprocentowanie przez cały czas trwania lokaty jest stałe.

Komentarze zostały wyłączone.